Nuttige adressen

Instanties

Beroepsverenigingen

Organisaties

  • FONG, Federatie van Opleidingen in de Natuurlijke Geneeswijzen, www.fong.nl

Therapeuten (afgestudeerden en docenten met website)

Lijst van natuurgeneeskundigen

Woonplaats Therapeut Website
Aarle-Rixtel Peter van de Wetering www.natural-balance.nl
Arnhem Gerlinde Stam www.voedingvoorlichaamengeest.nl
Arnhem José Vos www.natuurgeneeskunde-guasha.nl
Arnhem Nicole Binnendijk www.lotushart.nl
Delft Lisette Timmermans www.lisette-timmermans.nl
Deventer Renate Bokkers www.renatebokkers.nl
Edam Jaap Slegt www.irisfyto.nl
Eindhoven Elly Kops www.ellykops.nl
Elst (Gld) Joke Anders www.jokeanders.nl
Elst  (Gld) Nolda Bongers www.natuurgeneeskundigenoldabongers.nl
Groningen Mark van der Galiën www.markvandergalien.nl
Haarlem Marly Schutselaars www.natuurgeneeskunsthaarlem.nl
Heerenveen Hanneke Medik www.hannekemedik.nl
's-Hertogenbosch Karien Liebregts-Waegemakers www.bronwen-natuurgeneeskunde.nl
's-Hertogenbosch Marianne Pijnenborg www.praktijkkaroena.nl
Heesch Rita Kluytmans www.ritakluytmans.nl
Huissen Margareth Cornelissen www.feelgood-healthfood.nl
Linne Marlie Houben www.praktijkmarliehouben.nl
Loenen Anna Hoekstra www.puurgenezen.nl
Nijmegen Juul Schueler www.bioresonantietherapie-nijmegen.nl
Nijmegen Lineke Schoemaker www.geneeskruid.nl
Nistelrode Marianne van Lith www.mariannevanlith.nl
Putten Ineke van den Bergh www.mecebi.nl
Sleeuwijk Toine Korthout www.natuurlijkbeter.com
Tiel Francis ter Horst www.olea-tiel.nl
Uden Josephine Broeders www.audesapere.nl
Utrecht Marijn Meijer www.aquamarijnutrecht.nl
Utrecht Eeke Wervers www.eekewervers.nl
Wageningen Olga Belle www.natuurgeneeskundigewageningen.nl
Wijchen Marja Flinterman www.bewustgezond.com
Zutphen Annerieke Overvelde www.annerieke.nl